logo
Vítejte


Vítej ve škole čar a kouzel v Bradavicích


Škola čar a kouzel v Bradavicích je RPG hra na motiv Harryho Pottera. Hráč se přenese do kouzelného světa, kde prožívá ta nejlepší dobrodružství, se svými kamarády. Je zařazen do své koleje, chodí na povinné a i nepovinné předměty, užívá si školní plesy a soutěže.

Tento projekt byl založen 15.7.2011, který zdaleka nevypadal tak jak vypadá teď. Vše začalo na malém skromném webu, který se postupem času rozrůstal. Na začátky školy se můžeš podívat zde: www.hogwards.webnode.cz.

Postupem času se přidávali noví a noví studenti a díky tomu se škola propracovala až tam kde je teď. Někteří jsou zde již od úplného zrození webu, někteří přišly později ale všech si zde vážím, už jen za to, že zde chodíte, hrajete, nebo se jinak bavíte jelikož bez Vás, by tento web nikdy nemohl vzniknout.

Mé jméno v této hře je Theres Phoenix. Jsem ředitelka a zakladatelka této RPG školy čar a kouzel.

Ale dál ke hře. Pokud umíš hrát textovou RPG hru a nebo by ses jí rád naučil, miluješ kouzla a svět HP tak neváhej ani chvíli a připoj se mezi nás, jako student, duch či profesor. Určitě si zde najdeš nové přátelé a zažiješ spoustu zábavy. Jestli máš zájem, podívej se na video-upoutávku Bradavic, kterou můžeš najít ZDE.
Podání přihlášky

Přihlášku jako student si můžeš podat v určitém termínu, který je nejčastěji na konci června a trvá přes celé prázdniny. Druhý termín je vždy od 25.12 až do poloviny ledna. Jestli máš zájem se stát profesorem či duchem, vždy se koukni do novinek, jestli není volné profesorské místo, pokud nic nezjistíš pošly sovu, přes kterou se určitě nějak domluvíme.

Čas v Bradavicích letí rychleji, než ve skutečnosti, tedy 5.měsíců je jeden školní rok. Teď je registrace studentů uzavřena.

Dotazy či připomínky

Své dotazy můžete posílat sovou na adresu: hogwards-sova@centrum.cz Své dotazy také můžete psát na Facebook.


OBNOVA BRADAVIC
printer
OBNOVA BRADAVIC
Read More
user
Theres Phoenix
reads
5712 reads
date
01-31-2015 18:13

Postupně začíná obnova celého webu

6 comments