logo
Dějová linie

Dějová linie na hogwarts9e.cz

Děj se odehrává při studiích Harryho Pottera, ale sám Harry Potter zde není. V této hře nikdy neexistoval, můžete ho sice najít v nějakých knižních pramenech, ale řídíme se tím, že v Bradavicích a ani nikde jinde na něho nenarazíte.

Můžete zde ovšem narazit na Draca Malfoye, lorda Voldemorta, Hagrida a Severuse Snape.

Právě se nacházíme před začátkem čtvrtého ročníku, takže se opravdu máte na co těšit. Lord Voldemort, není prozatím mezi námi, nikdo neví kde je. V Bradavicích vládne klid a pohoda. Podle kalendáře jsme právě v druhé polovině roku, tedy leden-červen (nový školní rok).

V Bradavicích se nacházejí čtyři postavy, které jsou spojeně nějak s lordem Voldemortem a to přesněji Theres Phoenix, Draco Malfoy, Severus Snape, Violette Darkness a Scarlett Raddle-Malfoy. Ovšem tohle neví vaše postavy, ale vy jako hráči RPG, slouží to jen pro vaši orientaci, rozhodně ve hře to nebudete vědět ještě hodně dlouho. Tohle si prosím zapamatujte. Nikdo jiný nemá znamení zla, vy jako studenti ho prozatím mít nemůžete. Rozhodně, postavy nejsou nebezpečné, jen mají špatnou minulost a chovají se naprosto normálně. (Opět upozorňuji, víte to vy jako hráči NE vaše postavy! Ty se to možná někdy doví, ale ne v tomto roce)

Taktéž, nemůžete být hodně blízce příbuzní s nějakou postavu z knih od J.K.Rowlingové, to ovšem neznamená, že jí nemůžete zmínit, můžete třeba napsat, že je to váš pra pra předek, ovšem buďte originální, jelikož to z Vás poté činí zajímavým a určitě to dotáhnete dále.

Opět opakuji, nikdo z Vás si nehrajte na hrdiny. Z každého z Vás se hrdina stát může, ale ne hned, potřebuje to čas.

Také jako studenti neumíte ovládat všechny kouzla, umíte jen to, co se naučíte v Bradavicích či někde jinde (v této RPG hře), nesmíte používat kletby, které se nepromíjejí.

Tak tohle vše by bylo k dějové linii, prosím všichni se jí řiďte.